Dev Mega Poopsie Surprise Slime Kendin yap 20 sürprizli Tek Boynuzlu Oyuncak Bebek LOL Cicibici Kız
Dev Mega Poopsie Shock Slime Kendin yap 20 sürprizli Tek Boynuzlu Oyuncak Bebek LOL Cicibici Kız. Extremely nadir altın LOL bebek ve Cicibici kızı ile birlikte dev mega Poopsie Shock Unicorn yani Poopsie sürpriz paket açıyoruz. Poopsie Magic Surprizes yani sihirli sürprizlerle sılaym yapıyoruz. DIY Kendin yap ve çocuk oyunları yeni bölümümüzde Songül abla ile birlikte Slime yapılışı nı öğreniyoruz. Poopsie Slime nasıl yapılır? Hep birlikte görelim.

Sürpriz paket açılımı yapıyoruz. LOL oyuncak bebek ve Cicibici kızında çok daha fazla büyük olan Poopsie Shock Unicorn sürpriz paketimiz dev dibi görünüyor. Dev Poopsie Unicorn sürpriz paketten bakalım hangi sürpriz oyuncaklar çıkıyor?

Paketimizi açmadan önce oyuncak incelememizi yapıyoruz. Dev sürpriz paketin üzerinde 20 magic surprises yani içinde 20 den fazla sürpriz olduğu ve içinde Poopsie Slime dışkılayabilen sürpriz Unicorn bebek olduğu yazıyor.

Tek boynuzlu Unicorn oyuncağımızı beslediğimizde sihirli bir şekilde sılaym çıkarıyor ve sürpriz paketlerdeki sihirli tozlardan biraz eklediğimizde renk değiştiren oyuncaklardan olduğunu görüyoruz. Sürpriz Unicorn bebeklerden acaba bize hangisi çıkacak? Hep birlikte izliyoruz.

Dev Mega Poopsie Shock Unicorn paketinin üzerinde Dazzle Darling, Rainbow Brightstar ve Oopsie Starlight ile Whoopsie Doodle isimlerini taşıyan Unicorn oyuncak figürlerinin resimlerini görüyoruz. Sürpriz paketimizi soymaya başladığımızda karşımıza içinde Unicorn parıltısı, Unicorn yemeği ve key chain yani anahtarlık ile birlikte diapers yani bebek bezinin olduğu sürpriz paketler çıkıyor. Diğer sürpriz paketlerimizin içinden ise bottle ( şişe ), brush ( fırça ) ve Unicorn magic yani Unicorn sihri ile Unicorn tişörtü olduğunu öğreniyoruz.

İlk önce içinden 20 tane sürpiz paket olan Dev Mega Poopsie Shock Unicorn diğer adıyla Poopsie sürpriz kutumuzu açmaya başlıyoruz ve içinden dev mega sürpriz Unicorn tek boynuzlu oyuncaklardan Rainbow Brightstar çıktığını görüyoruz. Altın boynuzlu oyuncağımızın aksesuarlarının içinde bir lazımlık, ölçü kabı ve altın renginde Unicorn kaşığı ile birlikte bir de fırça bulunuyor. Extremely nadir altın LOL bebek ve Cicibici kızı altın boynuzlu Unicorn oyuncağına hoşgeldin partisi yapıyorlar.

Songül abla ile birlikte DIY yani Kendi Slime’ını kendin yap oyunu oynuyoruz. Slime oyunumuza başlarken öncelikle 1 numaralı sürpriz paketimizin içinden çıkan Unicorn Magic ve Unicorn Sparkle yani Unicorn sihri ve Unicorn ışıltısı paketlerini açıp kabın içinde karıştırdıktan sonra Tek boynuzlu oyuncağımıza yediriyoruz. Sonrasında belirtilen ölçekteki suyumuzu altın kaşıkla oyuncağımıza içiriyoruz. Sürpriz paketlerden çıkan aksesuarlarla elbise giydirme oyunu oynayıp içecek şişemizin içinde Unicorn yemeğini hazırlıyoruz. Hazırladığımız karışımı Unicorn’umuza içiriyoruz. Hepsini içtikten sonra oyuncağımızı çalkalama moduna alıp çılgınlar gibi eğlenerek çalkalıyoruz. Unicorn’u lazımlığa oturtup karnındaki düğmeye bastırdıktan sonra tuvaletini yapmasını sağlıyoruz. Unicorn’un altından sılaymı aldıktan sonra dinlenmeye bırakıyoruz ve bir süre sonra harika bir Slime elde ediyoruz.

Şimdi Poopsie ile kendi Slime’ımımızı yapma ve Unicorn’u besleyerek sihirli sürprizler öğrenme vakti. Giochi Preziosi’ye sihirli sürprizlerle dolu bu oyuncağı bizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyoruz.

Yapmamız gerekenler çok kolay ve eğlenceli. Ölçü bardağını çizgisine kadar su ile doldurup sürpriz şişemize döküyoruz ve aynı işlemi tekrarlıyoruz. Suyun içine 5 damla sürpriz kokundan damlatıp ve Unicorn Maması’nı şişeye boşaltıyoruz. Şişeyi 1 dakika boyunca çalkalayıp ardından Slime’ın oluşması için 15-20 dakika bekliyoruz.

Şişenin kapağını açıp, Unicorn Sihri’ni Slime’nin üzerine döküyoruz ve eşit yayılması için iyice karıştırıyoruz. Unicorn’u kullanım kılavuzunda ki adımları takip ederek besleyip ve lazımlığa oturtuyoruz. Karnında ki düğmeye basıp ardından büyük Slime sürprizini bekliyoruz.

Songül abla ile Toys and Enjoyable kanalımızı izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için ücretsiz abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Toys and Enjoyable

Sosyal Medya’da Toys and Enjoyable:
Fb: https://www.fb.com/toysandfunyoutube/
Instagram: https://www.instagram.com/toys.and.enjoyable/
Twitter: https://twitter.com/ToysandFun_TV

source

Recent Posts